LAT ENG RUS

Īstenotie projekti


Aldara iela 5, 2002
  • 18.gs. celtā noliktava, kas atrodas Aldara ielā 5, bija nolemta bojāejai, tās sienas bija atbalstītas ar stutēm un no malas tā izskatījās nožēlojami. 1998. gadā Andris Kreislers līdz ar partneriem namu iegādājās, vēlēdamies tādējādi veikt sava veida investīciju vēsturē. 2002.gadā vecā noliktava tika atjaunota, tās nesošās konstrukcijas, sienas pārsegumi nostiprināti un stutes noņemtas. Tagad tā gluži kā veca kundze ir atguvusi savu pašcieņu.

 

 

Baznīcas iela 39A, 2005

Dzīvojamais nams ar pazemes autostāvvietu, arhitekts – Modris Ģelzis

  • Arhitekts Modris Ģelzis šo namu līdz ar visu apkārtējo Baznīcas ielas rajonu bija uzprojektējis jau pirms 20 gadiem, bet celtniecības process tika apstādināts. Otro reizi nama būvniecību centās atjaunot 1997.gadā, bet arī tad tas tika iesaldēts. Baznīcas ielas 39A projektu atpirkām no iepriekšējiem īpašniekiem 2004. gadā. Arhitekts M. Ģelzis pie tā uzlabošanas ķērās trešo reizi un gada laikā tapa nams, kuram ir īpaša slava sava apjoma dēļ. Baznīcas ielā 39A ir septiņi dzīvokļi, pazemes autostāvvieta ar liftu uz dzīvokļiem un neliels iekšējs ...

 

Onninen, 2005

Vairumtirdzniecības veikals

  • Ēka attīstīta un uzbūvēta pēc klienta pasūtījuma, atbilstoši konkrētā projekta vajadzībām un prasībām – nekā lieka, tikai bizness.

 

Tallinas 37A, 2004

Dzīvojamā nama restaurācija

  • Kad iegādājāmies Tallinas ielas namu, tajā bija atkritumu izgāztuve. Kad izjaucām nama starpsienas, izrādījās, ka arī sienu pārsegumi ir sliktā stāvoklī. Viss bija jānomaina un jāceļ no jauna, pielāgojoties vecajai ēkai. Tāpēc šodien sakām, ka jaunajā 15 dzīvokļu namā no vecās ēkas ir palikuši tikai mūri. Bet jo lielāks ir prieks redzēt Tallinas 37A pilnīgi jaunā veidolā un pēc 4 gadiem to iedzīvotājus dzirdēt sakām atzinīgus vārdus par mūsu paveikto.

 

TNT, 2003

Šķirošanas komplekss

  • Ēku esam attīstījuši un uzbūvējuši pēc klienta pasūtījuma, atbilstoši konkrētā projekta vajadzībām un prasībām. Pirms pieciem gadiem ekspluatācijā nodotā projekta tehniskā arhitektūra šodien vēl arvien ir 100% mūsdienīga. Šis mūsu īres nams ir paraugs citiem īrniekiem kā apsaimniekot un uzturēt īpašumu.