LAT ENG RUS

Jaunākie projekti


Artilērijas iela 33, 2006

Iepretim Ziedoņdārzam esam uzcēluši divas jaunas, mūsdienīgas dzīvojamās mājas. Ēku iekšpagalmā ir bērnu rotaļu laukums, kā arī iekārtota vaļēja autostāvvieta, kas pārsegta ar apzaļumotām terašu nojumēm. Lielākā daļa no Artilērijas 33 namu 27 dzīvokļiem jau ir apdzīvoti. Piedāvājam iegādāties ekskluzīvākos šī projekta mājokļus – divlīmeņu dzīvokļus ar kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari namu augšējos stāvos, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Ziedoņdārzu un Rīgas namu jumtiem.

 

Uzzini vairāk www.artilerijas33.lv

 

 

Skolas iela 17

Skolas ielas 17 projektam ir mūsdienīgs veidols, kas pretendē uz patstāvīgu arhitektūras vērtību, vienlaikus ļoti veiksmīgi iekļaujoties Skolas ielas vēsturiskajā apbūvē. Projektā ir trīs dzīvojamās mājas, kurās piedāvāsim gan nelielus studijas tipa dzīvokļus, gan mājokļus ģimenēm. Ielas nama pirmajā stāvā atradīsies skaista arhitektūras un mākslas galerija, bet namu pirmajos stāvos telpas mūsdienīgiem birojiem.

Skolas 17 iedzīvotāji savas automašīnas varēs novietot pazemes autostāvvietā, bet iekšpagalma parks kalpos kā satikšanās un atpūtas vieta.

 

Uzzini vairāk  www.skolas17.lv

 

Skārņu iela 11

Šo projektu vēlamies izveidot kā vides skulptūru pilsētas vēsturiskajā centrā. Skārņu ielas 11 apbūvei esam izvirzījuši visaugstākos kritērijus – gan apjomam, gan fasādei, gan iekštelpu risinājumam un detaļu kultūrai. Pirmajā stāvā būs publiski pieejamas īres telpas, otrajā stāvā biroji, bet augšējos stāvos – ekskluzīvi dzīvokļi.

 

Uzzini vairāk www.skarnu11.lv